Vodné dielo Gabčíkovo + malá anketa pre všetkých

Autor: panoramy.blog.sme.sk | 25.3.2010 o 15:30 | Karma článku: 4,47 | Prečítané:  1979x

Vodné dielo Gabčíkovo a  virtuálne prehliadky Čunovo + Hrušovská zdrž, Prívodný kanál a Stupeň Gabčíkovo boli pridané už pred viac ako 2 týždňami. Pred pridávaním ďalších panorám tu máme istú dilemu, ktorú nám ako cieľová skupina, pre koho sú panorámy určené, určite pomôžete sami rozlúsknuť :-) Keďže máme rôzne názory na spôsob vyobrazenia panorám na tomto blogu, rozhodol som sa vyriešiť to demokraticky a ponechať voľbu na Vás. Prosím, prezrite si tento článok a vyjadrite svoj názor v ankete na jeho konci. Ďakujem!

Nasleduje niekoľko rôznych spôsobov vyobrazenia panorám:

1. Kliknutím na náhľad sa v tom istom okne otvorí web stránka PANORAMY.SME.SK s danou panorámou - pre návrat na článok v blogu je potrebné použiť funkciu web prehliadača pre návrat (kliknutím na náhľad s pravým tlačítkom myši je možné vybrať voľbu pre otvorenie odkazu v novom okne/karte):

Čunovo

:-( Užívateľ je odvedený z článku a pre návrat musí kliknúť tlačítko "Späť" vo svojom web prehliadači, čo znova načítava náš článok (a znižuje karmu, ale to nám nevadí :-))

 

2. Kliknutím na náhľad sa otvorí v novom okne/karte web prehliadača stránka PANORAMY.SME.SK s danou panorámou, po prehliadnutí panorámy môžete okno zavrieť:

Kompa pri Vojke

:-( Ak je v článku viac náhľadov, odkazujúcich na viac panorám, užívateľovi sa po kliknutí na náhľad každá otvorí v novom okne/karte. Ak užívateľ pred návratom do okna s článkom ponechá okno panorámy otvorené a otvorí okno s ďalšou panorámou, môže mu to výrazne spomaliť systém, alebo dokonca spôsobiť pád prehliadača

3. Kliknutím na náhľad sa otvorí panoráma v novom, vyskakovacom okne:

Gabčíkovo

:-( pri použití panorámy s hotspotom sa po kliknutí naň momentálne otvorí stránka PANORAMY.SME.SK s panorámou, na ktorú hotspot odkazuje (toto by sme vedeli upraviť tak, aby sa otvárala len samotná panoráma)

4. Panoráma vložená priamo do textu:

5. Iná - prosím, napíšte do diskusie

BlueBoard.cz

Ďakujeme za Váš názor!

Igor Socha, panoramy.sme.sk

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Strany s kotlebovcami zväčša nehlasujú, prečo by to teraz malo byť iné?

Z 2650 hlasovaní iniciovali fašisti do 50.

ŠPORT

Hokejisti budú na domácom šampionáte hrať v Košiciach

Súpermi sú Kanada, USA, Fínsko, Nemecko, Dánsko, Francúzsko a VB.

ŠPORT

Keď slovenská liga nedáva logiku. Žilina zdolala Trnavu 12:1

Vybrali sme sedem momentov, ktoré ukázala uplynulá sezóna.


Už ste čítali?